Seviyeli Sohbet

Ana Sayfa / Seviyeli Sohbet

Seviyeli Sohbet

admin     14-12-19     Sohbet odaları     Seviyeli Sohbet     312 Defa Okundu

Güzel insanlarla tanışmak, onlarla güzel konuşmalar biriktirmek ve yeni arkadaşlıklar kurmak ister misiniz? Son dönemlerde birçok yeni tanışma uygulaması bulunuyor ve bu uygulamalar sayesinde yepyeni dostluklar ve ilişkiler başlayabiliyor. Biz sitemizi sizlerin seviyeli sohbet kurabilmesi ve güzel anlara eşlik edebilmesi için tasarladık.

Mutlu olmak ve mutluluğu paylaşmak, kötü anlarda üzüntüyü azaltmak için yeni tanışılan insanlar her zaman çok etkilidir. İşte bu yüzden sitemizi sizlerin hizmetine sunuyoruz ve sizlere yeni insanlar keşfetmenizde yardımcı oluyoruz.

Üstelik bunları yapmanız için büyük uğraşlar harcamanıza gerek yok yalnızca birkaç adımda üye olabilir ve eğlenceli, kaliteli anlar yaşamaya başlayabilirsiniz. Unutulmaz anlar biriktirmek için sitemizi ziyaret edebilir ve hemen başlayabilirsiniz.

Seviyeli Sohbet Sitesi Güvenilir mi?

Sitemize kayıt olurken vereceğiniz her kişisel bilgi gizlilik kurallarına uygun olacak şekilde saklanır ve hiçbir şekilde başka kişilerle paylaşılmaz. Yapılan sohbetler her zaman için iki kişi arasında kalır ve paylaşılması söz konusu değildir.

Üyelerimizin güvenliği her zaman önceliğimizdir ve bu önceliği asla değiştirmeyiz. Herhangi bir güvenlik problemi yaşanırsa sorumluluk tamamen sitemizdedir bu yüzden sitenin güvenilir olduğu daha önceden kesinleşmiş ve tüm kullanıcılar tarafından onay almıştır.

Bu yüzden yeni üye olacak kişilerin hiç bir şüphesi olmamalı ve sitemizi keşfetmeye başlamalıdır. Yapılacak her sohbet, kurulacak olan her arkadaşlık kişilerin özel alanları içerisinde kaldığından bu alanlara kimse müdahale edemez. Ayrıca sohbet esnasında uygunsuz davranışlar gösteren ve bu amaçlarla mesaj atan kişiler şikâyet edildiği takdirde sitemiz tarafından hesapları kapatılır.

Seviyeli Sohbet Sitesine Nasıl Kayıt Olunur?

Sitemize kayıt olmak isteyen kişiler hiçbir zorluk çekmeden kolay bir şekilde üye olabilir ve sohbetler edebilir. Bunları yapabilmek için yalnızca birkaç koşulu yerine getirmek gerekir.

Bu koşullar;

  • Yapılması gereken ilk şey sitemize giriş yapmaktır.
  • Sitenin ana sayfasında yer alan kayıt ol seçeneğine tıklanır.
  • Bu seçenek üzerinde açılan bazı bilgiler siteye girilir.
  • Kullanıcı adı, mail adresi, şifre ve telefon numarası gibi kişisel bilgiler eksiksiz be doğru girilmelidir.
  • Daha sonra telefona gelen doğrulama koduyla hesap doğrulaması yapılır ve siteye giriş yapılır.

Tüm bu koşullar yerine getirildiğinde sitemize üye olma aşamalarının hepsi tamamlanmış olur. Böylelikle istenildiği her zaman siteye giriş yapılabilir ve sohbetler edilip arkadaşlıklar kurulabilir.

Siteye Giriş Yaparken İstenen Bilgiler

Sitemize giriş yapmak isteyen kullanıcılarımızın güvenlikleri açısından istediğimiz bazı giriş bilgileri bulunuyor. Bu bilgiler yalnızca üyelerimizin kendisinde olacağı için başka kişilerin hesaplarına girmelerini bu şekilde önlüyoruz. İstemiş olduğumuz bilgiler kişilerimizin daha önceden belirlediği;

  • Kullanıcı adı
  • Şifre
  • Hatırlanmayan kullanıcı adları için mail adresi
  • Yalnızca ilk giriş için telefon numarası

Bu bilgiler giriş yapmak için yeterlidir ve isteyen kişiler bilgilerini sitemize kaydederek sürekli uğraşmaktan kurtulabilirler. Böylelikle hiçbir bilgi girmeden kayıtlı bilgilerle giriş yapabilir ve sohbet etmeye başlayabilirler.

Sitede Uygunsuz Davranan Kişiler Var mı?

Sitemiz içerisinde uygunsuz davranışlar sergileyen kişiler olduğunda kullanıcılarımızın şikâyetleri üzerine bu kişileri hesabımızdan silerek kullanıcılarımızın rahatsız olmasını önlüyoruz.

Bu tür durumlarla karşı karşıya kalınmaması için tüm önlemleri almış ve kullanıcılarımızı bu durumlardan korumaya geçmiş bulunuyoruz. Her kullanıcımızın mesajlarını dikkate alıyor ve geribildirimleri kısa zamanlar içerisinde yaparak her duruma dikkatle yaklaşıyoruz.

Giriş Şifresi Unutulursa Ne Yapılmalı?

Sitemize giriş yapmak için gereken bilgilerden birisi olan şifre unutulursa kolaylıkla yeni bir şifre alınabilir. Daha önceden kaydedilen telefon numarasına gönderilen kısa bir kodla yeni bir şifre oluşturmak mümkündür.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Hadisendegel.net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 ofs.net.tr

Sohbet Chat Yap Sohbet Odaları Mobil Sohbet irc hosting Kameralı Sohbet