Türkçe Mirc

Ana Sayfa / Türkçe Mirc

Türkçe Mirc

admin     13-12-19     Sohbet odaları     Türkçe Mirc     205 Defa Okundu

Mırc, sohbet sitelerinde, sohbet etmeyi kolaylaştıran, bilgisayarlarda, sohbet sitelerine girmeyi sağlayan aracı bir programdır. Hadisendegel.net sitemizde mirc indir bölümünden indirme yaparak, bilgisayarınıza indireceğiniz program üzerinden istediğiniz zaman sitemize erişim yaparak sohbetler edebileceksiniz. Sitemize erişim yaptığınızda Türkçe mirc programını hemen indirebiliyor, sohbetlere daha hızlı ve güvenli bir şeklide bağlanabiliyorsunuz. Bu uygulamayı bilgisayar ya da mobil cihazlarınıza indirdiğinizde, internet arama motorlarına sitemizin adını yazmanıza gerek kalmadan, uygulama ile erişim yapabiliyorsunuz.

Sohbet Odaları

Günün her saatinden farklı kişiler ile sohbet etmek istediğinizde, sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sohbete giriş bölümünden kendinize kullanıcı adı belirleyerek giriş yapacağınız sohbet odaları bölümünde sizi bekleyen çok sayıda kişi bulunacaktır. Bu kişiler ile sohbete hemen başlayabilirsiniz. Sohbet odaları bölümünde yer alan hizmetlerimizden bazıları şunlardır.

  • Kayıt ol,
  • Yeni bir kanala katıl,
  • Özel mesajları kapat,
  • Bilgi mesajlarını aç/kapa

Bu hizmetlerimiz, daha güvenli hizmet almanızı sağlayacaktır. Kayıt ol bölümünden kaydınızı oluşturarak, her girişinizde aynı kullanıcı bilgileri ile erişim yapabilirsiniz. Bu sürekli görüştüğünüz kişilerin sohbet odalarında sizi daha rahat bulmasını sağlayacaktır.Mirc Sohbet

Özel Mesajları Kapat

Sitemiz sohbet odaları bölümüne giriş yaptığınızda, sohbet odalarında kişi seçimi yapmadan, ana ekran üzerinden genel sohbet yapabilirsiniz. Özel mesajlar açık olduğunda, sohbet odalarındaki kişiler sizle çağrı yapabilir ve birebir sohbet edebilirsiniz.

Ancak bazı kişiler birebir sohbetlerde istenmeyen sözler söylendiğini düşündüğü için özel mesajları kapat (alt bölümdeki kilit resmi) özelliğini kullanmaktadır. Bu özellik kişilerin özel bölümden çağrı yapmasını önlemektedir. Sohbetlerinizi sadece herkesin görebileceği ana ekran üzerinden yaparsınız.

Müzik Dinleyerek Sohbet

www.hadisendegel.net web sitemizin tasarımını oluştururken, radyo erişimi özelliğini ekledik. Sohbet ederken müzik dinlemek isteyenler, sohbet odaları bölümünün üst köşesinde yer alan radyo aç sekmesini tıklayarak radyo dinlemeye başlayabilir. Ya da radyo dinlemek istemeyenler, yine bu bölümden radyoyu kapatabilirler. Sitemizde keyifli ve eğlenceli sohbet edebilmeniz için her şeyi düşündük ve kaliteli olarak sunmaya çalışıyoruz.

Rumuz Belirleme

Sohbet sitemiz ya da mirc uygulamamız üzerinden sohbet edebilmeniz için bir rumuz belirlemeniz gerekiyor. Sohbet odalarına giriş yaptığınızda, rumuz bilgilerine bakarak kişi seçmeye çalıştığınız gibi sizi de rumuz bilgilerinize göre seçeceklerdir.

Sohbet odalarına giriş için rumuz belirlemeye önem vermelisiniz. Adınızı, mesleğinizi, ya da hobilerinizi rumuz belirlemede kullanabilirsiniz. Rumuz bilgileri karşı tarafta ön yargı oluşturacak ve size yaklaşımları etkileyecektir.

Sohbet Odası Seçimi

Sitemizde sohbet etmek isteyenler, istedikleri sohbet odasını seçebilmektedir. Daha fazla kişinin, farklı ortamlarda sohbet edebilmesini sağlamak için farklı isimlerde sohbet odaları hazırladık. Her kullanıcı istediği sohbet odasını seçebilmekte ve oda özelliğine göre sohbet edebilmektedir. Hizmet ve sohbet kalitesini artırabilmek için oluşturduğumuz odalar şu şekildedir.

  • Oyun,
  • Kelime,
  • Sohbet,
  • Moos,
  • Oxm,
  • Yarışma,

Sitemiz, sohbet odaları bölümü altında bulunan “yeni bir kanala katıl (+)” bölümünü kullanarak, kendiniz farklı bir isim ile sohbet kanalı oluşturabilir ve bu kanala farklı kişileri davet ederek sohbet edebilirsiniz.Türkçe Mirc

Ücretsiz Sohbet Hizmetleri

İnternet üzerinden kesintisiz sohbet edilebilmesi için kurduğumuz www.hadisendegel.net sohbet sitemizde vermiş olduğumuz hizmetlerin tamamı ücretsiz hizmetlerdir. Sohbet sitemize giriş, üyelik oluşturma, sohbet etme gibi hizmetler için hiçbir kullanıcımızdan ücret talep etmiyoruz. Sitemize giriş yapmanız ve sohbet odalarında istediğiniz kadar sohbet yapabilmeniz bizler için yeterlidir.

Sizlerin yalnızlığını gidermek, gerçek hayatta soramadığınız birçok soruyu sitemiz sohbet odalarında sorabilmeniz için güvenilir hizmetler vermeye çalışıyoruz. Hizmet ilkelerimiz arasında gizlilik, güven ve kalite her zaman ilk sırada yer almaktadır.

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


Hadisendegel.net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 ofs.net.tr

Sohbet Chat Yap Sohbet Odaları Mobil Sohbet irc hosting Kameralı Sohbet